Nowy Numer 12/2018 Archiwum

Zostań doradcą!

Już w najbliższą sobotę, 5 października rusza kolejna edycja kursu dla kandydatów na doradców życia rodzinnego i nauczycieli Naturalnego Planowania Rodziny.

Zajęcia będą odbywać się w Gdańsku-Oliwie, plac Bp. E. Nowickiego 2, w wybrane soboty (15 spotkań) od 5 października 2013 roku do 13 grudnia 2014 roku, od 9.00 do 15.00.

Kurs zakończy się egzaminami I i II stopnia. Ich zdanie uprawnia do otrzymania Dyplomu Nauczyciela Naturalnego Planowania Rodziny wydanego przez Oddział Ginekologii i Położnictwa Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie.

Osoby, które po zdaniu kursu zapragną podjąć służbę w Poradnictwie Rodzinnym Archidiecezji Gdańskiej, otrzymają dodatkowo misję kanoniczną od arcybiskupa.

Warunkiem przyjęcia na zajęcia jest rozmowa kwalifikacyjna. Informacje i zapisy u Anny Mrozowicz, diecezjalnej doradczyni życia rodzinnego: tel. 508 350 903, e-mail: am@sir.gda.pl. Kurs jest płatny: 500 zł od osoby (współmałżonek gratis!).

Więcej o kursie dla kandydatów na doradców życia rodzinnego oraz tematyce wykładów można przeczytać na stronie: www.poradnictwo.gda.pl.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Reklama

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Reklama

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy