Nowy Numer 8/2018 Archiwum

Szkoła dla rodziców

Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna nr 2 w Gdyni zaprasza wszystkich rodziców w czwartek, 9 stycznia na spotkanie zatytułowane "Czy w wychowaniu dziecka potrzebne jest określanie granic? Jak je wyznaczać?".

Rodzice, którzy doświadczają trudności w wychowaniu dziecka bądź po prostu chcą wzbogacić swoją wiedzę i umiejętności wychowawcze, mogą wziąć udział w 2,5-godzinnych zajęciach otwartych, odbywających się co miesiąc w ramach programu "Szkoła dla rodziców". Spotkanie dotyczące wyznaczania granic odbędzie się w czwartek 9 stycznia, o godz. 17.00 w Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej nr 2 w Gdyni, przy ul. Opata Hackiego 13.

Celem zajęć jest doskonalenie umiejętności wychowawczych i komunikacji z dzieckiem. W czasie kolejnych spotkań rodzice dowiedzą się m.in.: jak rozpoznawać i radzić sobie uczuciami dziecka, jak ukierunkowywać dobre zmiany w dziecku, jak wychowywać dziecko, aby było samodzielne, jak nauczyć odpowiedzialności za swoje zachowanie oraz jak rozwiązywać problemy i konflikty.

Więcej informacji na temat warsztatów pod numerem telefonu: 58 623 31 39.

« 1 »

Zobacz także

Reklama

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Reklama

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy