Nowy numer 16/2018 Archiwum

Święty Janie Pawle II, módl się za nami

- Święty Janie Pawle II błogosław młodzieży, która jest twoją wielką miłością. Pomóż młodym ludziom marzyć i patrzeć wysoko w górę, aby znaleźli światło, które rozjaśni drogi ich życia na ziemi - mówił abp Sławoj Leszek Głódź.

W parafii pw. św. bp Józefa Sebastiana Pelczara 13 maja odbyła się uroczystość bierzmowania z udziałem arcybiskupa Sławoja Leszka Głódzia. W czasie Mszy św. metropolita gdański dokonał wprowadzenia relikwii św. Jana Pawła II oraz św. ojca Pio. 

- Święty Janie Pawle II osłaniaj rodzinę swoją modlitwą. Błogosław Polskę, strzeż w swojej ukochanej Ojczyźnie tego chrześcijańskiego znamienia, które jest cennym dziedzictwem w historii i kompasem wskazującym przyszłość dla twojego narodu. Módl się za cały świat, wciąż jeszcze naznaczony napięciami, wojnami, niesprawiedliwości i nienawiścią. Ty przeciwstawiłeś się wojnie, wzywałeś do dialogu, siałeś miłość. Módl się za nami św. Janie Pawle II i ze swojego okna w niebie ześlij nam Boże błogosławieństwo - powiedział abp Głódź.

Metropolita gdański odmówił także modlitwę z prośbą o wstawiennictwo św. ojca Pio.

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma