• facebook
 • Newsletter
 • rss
 • Niebezpieczna seksedukacja

  Jan Hlebowicz

  dodane 19.11.2015 17:16

  Czym jest ideologia gender? Jak genderowa edukacja seksualna jest wprowadzana na Zachodzie i w Polsce? Jakie przynosi skutki?

  Na te i inne pytania odpowiedzą eksperci podczas spotkania "Chrońmy dzieci. Gender - niebezpieczna seksedukacja", które odbędzie się 22 listopada o godz. 17.00 w parafii pw. Bożego Ciała w Gdańsku-Morenie.

  Ks. Marek Dziewiecki, doktor psychologii, wykładowca KUL-u, autor ponad 70 książek przedstawi gender jako zjawisko kulturowe, naświetli jego główne idee, wskaże różnice między gender a biblijną wizją płciowości, a także wyjaśni, z czego wynika radykalnie negatywne stanowisko Kościoła wobec gender.

  Magdalena Czarnik z inicjatywy rodziców "Stop Seksualizacji Naszych Dzieci", socjolog, praktyk walki w obronie dzieci, przedstawi wpływ ideologii gender na społeczeństwa zachodnie, pokaże konkretne przykłady genderowej deprawacji seksualnej w szkołach w Niemczech, a także przykłady sytuacji, w których rodzice idą do więzienia za sprzeciw wobec udziału swoich dzieci w "obowiązkowej, neutralnej światopoglądowo edukacji seksualnej".

  - To spotkanie dla rodziców, którym nie jest obojętne jakie treści będą kształtowały ich dzieci w szkołach. To, co się dzieje na Zachodzie, pokazuje, że ideologia gender to bardzo groźne i realne zagrożenie, które jest już u bram polskich szkół. Nie możemy być obojętni. Naszym celem jest budzenie świadomości rodziców i ochrona dzieci - mówi Marcin Twardokus z inicjatywy "Rodzina w drodze", która organizuje spotkanie.

  Ważnym częścią spotkania będzie możliwość dyskusji i zadawania pytań ekspertom. - Żadne pytanie nie pozostanie bez odpowiedzi. Rodzice dowiedzą się także jakie są ich prawa odnośnie wychowywania swoich dzieci i jak mogą z nich na co dzień korzystać - podkreśla M. Twardokus.

  - Spotkanie skierowane jest do osób dorosłych. Z powodu treści dotyczących deprawacji prosimy nie przyprowadzać dzieci  - apelują organizatorzy.

  Wstęp jest bezpłatny.

  Więcej o inicjatywie "Rodzina w drodze" pisaliśmy TUTAJ.

  «« | « | 1 | » | »»
  oceń artykuł

  Zobacz także

  Komentowanie dostępne jest tylko dla .

  Reklama

  Zapisane na później

  Pobieranie listy

  Reklama

  przewiń w dół