Nowy numer 20/2018 Archiwum

Rozpoznajesz tych złodziei?

Dwóch mężczyzn okradło sklep na gdańskim Przymorzu. Policjanci opublikowali zdjęcia, na których widać złodziei. Jeżeli ich rozpoznajesz - zadzwoń na policję.

Do zdarzenia doszło ponad tydzień temu, 24 lutego, ok. godz. 19.20. Sprawcy w jednym ze sklepów na Przymorzu ukradli artykuły spożywcze o łącznej wartości 70 zł.

- Gdy złodzieje wyszli ze sklepu, kierownik tego punktu handlowego pobiegł za nimi i wyrwał im dwie siatki z kradzionymi produktami. Jak się później okazało w jednej z nich były trzy sztuki nowej markowej odzieży z zabezpieczeniami antykradzieżowymi. Policjanci sprawdzają, z których sklepów one pochodzą - informuje Aleksandra Siewert z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku.

Obaj mężczyźni są w wieku ok. 30-35 lat, jeden o wzroście ok. 170 cm, a drugi ok. 185 cm. Złodzieje mogą mieć na swoim koncie więcej tego typu zdarzeń.

Policja apeluje do mieszkańców Gdańska o pomoc. - Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyzn z monitoringu lub posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu ich tożsamości lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji V w Gdańsku przy ul. Obrońców Wybrzeża 19 - mówi A. Siewert.

Informacje można przekazać telefonicznie dzwoniąc na nr 58 5211222, na numery alarmowe 112 i 997, albo zgłaszając się do najbliższej jednostki policji.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma