• facebook
 • Newsletter
 • rss
  • Trolejbusńń
   01.04.2016 16:07
   Nie ma jak nazwać księdza antyklerykałem. Coś jak Żyd antysemita
   doceń 12
  • Basia
   01.04.2016 17:52
   Wierzę,że po śmierci ks.Jan będzie wstawiał się za nami w niebie.Wiele razy podkreślał swoją wiarę w świętych obcowanie.Dlatego proszę Go o wstawiennictwo w sprawach,które noszę w swoim sercu i które po ludzku są dla mnie trudne.Mówiłeś,żeby dzwonić ilekroć poczujemy,że doszliśmy do ściany.Westchnij w mojej intencji przed Bogiem.Wszak Ojciec Niebieski nie odmawia niczego swoim umiłowanym dzieciom.TY do nich należysz z całą pewnością.
   doceń 16
  • Kris
   01.04.2016 20:50

   Hmm, ksiądz Kaczkowski był raptem o 4 lata młodszy ode mnie. Pan prof. Hartman mówi o "antyklerykale" nie rozumiejąc naszego pokolenia, pokolenia związanego w ten czy inny sposób z kościołem, Kościołem Powszechnym.
   Spora grupa młodych kapłanów jest bardzo krytyczna wobec "starych" naleciałości w kościele. Ale nie tylko, wielu kapłanów chce żyć "na luzie", nie krępując się powagą swego powołania. Wielu proboszczów to ....tempi a wtedy kapłan buntuje się lub poddaje "obróbce". Śp. ks. Kaczkowski miał przywilej decydować sam o swym podejściu do ludzi, o sposobie życia dając wzór dla innych kapłanów w jaki sposób mają współżyć z parafianami ale też z ludźmi.
   I to nawet "uczonym" w głowie się nie mieści czego dowodem jest prof. Hartman.
   I o takich kapłanów walczmy - by szli drogą wyznaczoną przez KSIĘDZA KACZKOWSKIEGO.
   doceń 10
  • wigo
   02.04.2016 18:47
   Pan Hartman mimo że profesor dalej nic nie rozumie. Ks. Jan swoją postawą i nauczaniem udowadniał, że człowiek jest godzien troski i uczuć od poczęcia do naturalnej śmierci, pan Hartman jest i za aborcją i za eutanazją. Ks. Jan kochal wszystkich ludzi - wierzących i niewierzących, pan Hartman wierzących, a zwłaszcza księży najchętniej pozbył by się z rzeczywistości. Dlatego ks. Jan był i jest WIELKI, a pan Hartman no cóż profesor ale ciągle malutki człowiek...
   doceń 11
  • Obywatel
   04.04.2016 09:06
   Pan Hartman akurat zbyt wysokich intelektualnych lotów nie prezentuje, ale pewne rzeczy rozumie doskonale. To nie żadne nieporozumienie, ale konsekwentnie realizowana programowa akcja antychrześcijańska.
   doceń 10
  , aby komentować lub podaj nazwę wyświetlaną
  Gość

   Zobacz także

   Reklama

   Zapisane na później

   Pobieranie listy

   Reklama

   przewiń w dół