• facebook
 • Newsletter
 • rss
  • Gość2
   05.06.2017 14:46
   To są totalitaryści i hipokryci, bardzo niebezpieczni, państwo powinno przyjrzeć się ich totalitarnym zapędom i prześladowaniu katolicyzmu w każdym wymiarze. Jakim prawem blokują katolickie konferencje? Niech nie chodzą. My się musimy godzić na ich marsze czarne oraz parady lgbt, więc oczekujemy TOLERANCJI. Takie trudne, to do podstawówki, feministki i neomarksiści! Aha, a posłanki Nowoczesnej chcą likwidacji klauzuli sumienia... to jest bolszewia w nowoczesnych szatkach. Nie przepadam za projektem rozważającym możliwość karania kobiet za aborcję w wykonaniu ORDO IURIS, ale w innych dziedzinach niech sobie działają, a katolicy powinni bojkotować całkowicie Partię Razem i Inicjatywy Feministyczne, które z prawdziwą pomocą wszystkim poszkodowanym i potrzebującym kobietom nie mają nic wspólnego.
   doceń 18
  • BTM
   05.06.2017 16:42
   Protestować nawet w najgłupszej sprawie można, wolność nie rozróżnia mądrości i głupoty, karygodne byłoby zablokowanie tej konferencji, bo ciekawe na podstawie jakiego aktu prawnego?. Jestem spokojny, bo nie posądzam prezydenta Gdyni o głupotę mówiąc wprost.
   doceń 10
  • Gość
   05.06.2017 17:22
   To samo można o was powiedzieć, też wam się nie podoba, że chcą was blokować, a sami blokujecie tych, którzy się wam nie podobają.
   doceń 11
   • Gość
    06.06.2017 08:01
    A może jakiś przykład adekwatny do tego opisanego w artykule?
  • DamienG
   03.08.2017 02:29
   Katolicyzm i biznes maja historycznie w Polsce (po 1989) najwiecej wspolnego kiedy mowa jest o podatkowych odpustach i kapitalistcznej rystyce. Zasieg tej debaty tak czy inaczej, logicznie, jest zaden wiec powod zeby siedziec i rozmawiac nie ma nic wspolnego z ideologia badz aplikowalna teoria a wiecej z puszczaniem wiatrow w krzeslo przez obie strony...
  , aby komentować lub podaj nazwę wyświetlaną
  Gość

   Zobacz także

   Reklama

   Zapisane na później

   Pobieranie listy

   Reklama

   przewiń w dół