Nowy numer 4/2021 Archiwum

Wspomnienie o Wojciechu Kiedrowskim

Przyjaciele, współpracownicy oraz najbliżsi Wojciecha Kiedrowskiego wspominali go podczas premiery książki „Wojciech Kiedrowski. W hołdzie wielkiemu Kaszubie”.

Redaktorem publikacji jest Andrzej Busler, a spotkanie odbyło się w gdyńskiej siedzibie Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego.

Zmarły przed rokiem dziennikarz i piewca kaszubszczyzny był także działaczem społecznym zaangażowanym w działalność niepodległościową w okresie PRL, za co niejednokrotnie spotykały go szykany ze strony ówczesnych władz.

Publikację wydano w 75. rocznicę urodzin tego wielkiego Kaszuby. W książce odnajdziemy m.in. materiały prasowe poświęcone Wojciechowi Kiedrowskiemu oraz wiele zdjęć dokumentujących jego działalność.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama