Nowy Numer 38/2020 Archiwum

Czy Ergo Arena jest gotowa na mistrzostwa świata?

Na dwa tygodnie przed mistrzostwami świata w Ergo Arenie kibicować będzie można najlepszym polskim lekkoatletom.

Halowe Mistrzostwa Polski w lekkoatletyce, które odbędą się od 22 do 23 lutego w Ergo Arenie, będą próbą generalną przed zbliżającymi się wielkimi krokami mistrzostwami świata. 

Fani "królowej sportu" będą mieli okazję zobaczyć rywalizację najlepszych polskich sportowców na dwa tygodnie przed największą lekkoatletyczną imprezą na świecie w roku 2014. Dla polskich lekkoatletów zawody w hali na granicy Gdańska i Sopotu będą ostatnią szansą na wywalczenie minimum dającego przepustkę do występu na światowym czempionacie.

W zawodach wystąpi m.in. Anna Rogowska, utytułowana tyczkarka SKLA Sopot, która już wcześniej osiągnęła minimum.

Program zawodów TUTAJ.

15. Halowe Mistrzostwa Świata w Lekkoatletyce SOPOT 2014 odbędą się od 7 do 9 marca. Przyjadą na nie reprezentanci 160 krajów, w tym 1,5 tysiąca zawodników, trenerów i działaczy sportowych. Rozegranych zostanie po 13 konkurencji lekkoatletycznych w kategorii kobiet oraz mężczyzn. Zmagania oglądać będzie 140 milionów widzów TV na całym świecie, a transmisja na żywo dotrze do 87 krajów. Każdego dnia na trybunach Ergo Areny zasiądzie ok. 8 tysięcy kibiców.

« 1 »

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama