Nowy numer 21/2022 Archiwum

Pogarsza się stan zdrowia ks. Kaczkowskiego

Założyciel puckiego hospicjum potrzebuje wsparcia modlitewnego.

Ks. Jan Kaczkowski - założyciel puckiego hospicjum - sam choruje na chorobę nowotworową - glejaka mózgu. Obecnie stan jego zdrowia mocno się pogorszył. Kapłan jest bardzo słaby, dużo śpi, jest jednak przytomny. Trudno nawiązuje kontakt z innymi. 

Rodzina ks. Kaczkowskiego prosi o modlitwę w jego intencji. Duchowe wsparcie jest ks. Janowi teraz bardzo potrzebne - informują lokalne media.

Ks. Kaczkowski jest m. in. bohaterem wywiadu-rzeki "Życie na pełnej petardzie". Sam o sobie mówi, że jest onkocelebrytą, czyli człowiekiem znanym z tego, że ma raka.

 

« 1 »

Zobacz także

 • marlena
  08.03.2016 19:50
  Jezu ufam Tobie jeśli jest Twoja wola to proszę przymnóż Ksiedzu janowi łask zdrowia Amen
  doceń 3
 • Agnieszka
  08.03.2016 20:39
  Kochany Ksieze Janie jestes w moim codziennym rozancu.
  doceń 3
 • Ewa
  24.03.2016 13:13
  Ks. Jan często powtarzał, że nie należy tupać na Pana Boga, niemniej jedna należy gorąco się modlić aby dobry Bóg dał ks.Janowi to co dla niego najlepsze, a rodzinie ks. Jana wytrwałości.Pozdrawiam.
  doceń 2
 • Ewa
  25.03.2016 22:56
  Ojcze,proszę o łaskę zdrowia dla ks.Jana.
  doceń 0
Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama