Nowy numer 27/2022 Archiwum

Tramwaj zabiera zakochanych

Jak co roku, w Gdańsku uruchomiona została specjalna walentynkowa linia.

Na gdańskie tory 14 lutego wyjechał specjalny tramwaj. By z niego skorzystać, wystarczy "walentynkowy uśmiech". Nikt nie będzie prosił o skasowanie biletów. Na wszystkich pasażerów czeka słodki poczęstunek.

Do obsługi walentynkowej linii został skierowany tramwaj konstal N z 1952 r. Specjalnie na ten dzień został on przyozdobiony serduszkami.

Tramwaj spotkać będzie można na trasie Strzyża PKM-Siedlce przez Dworzec Główny-Hucisko. Zatrzyma się on na każdym pośrednim przystanku.

Odjazdy ze Strzyży zaplanowano o godz. 15.45, zaś z Siedlec - o godz. 15.04 oraz 16.23.

Organizatorami przejazdu są Gdańskie Tramwaje i Autobusy oraz Pomorskie Stowarzyszenie Sympatyków Transportu Miejskiego.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama