Nowy Numer 38/2020 Archiwum

Gdańsk-Matemblewo. Adoracja nadziei na potomstwo

W sanktuarium Matki Bożej Brzemiennej na adoracji spotkały się kobiety i małżeństwa, które mają problemy z płodnością i przeżywają różne trudności w życiu. Tym razem wyjątkowy był dzień modlitwy - przypadła 8 marca, w Dniu Kobiet.

Już po raz 6. sanktuarium matemblewskiej Pani wypełniła żarliwa modlitwa małżonków i kobiet. Na piątkowej adoracji, prowadzonej przez ks. Andrzeja Wieckiego, zgromadziło się ponad 100 wiernych, którzy w świątyni adorowali Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie. Były też błogosławieństwo i modlitwa o uzdrowienie.

Za inicjatywą modlitewnych spotkań za małżeństwa starające się o potomstwo stoi gdańska wspólnota "Kobieta jest Boska". Data spotkań - 8. dzień miesiąca - nie jest przypadkowym terminem. To nawiązanie do uroczystości Niepokalanego Poczęcia, która obchodzona jest 8 grudnia.

W czasie adoracji jest czas na modlitwę, ale też świadectwa. - Każda kobieta chce być piękna. Często jednak piękna szukają nie tam, gdzie można je znaleźć. Ja też tak robiłam - diety, wyszukiwanie mankamentów we własnym wyglądzie, niskie poczucie wartości. Dopiero kiedy poczułam miłość Boga, zrozumiałam, że ja sama i my wszystkie jesteśmy piękne. On każdą z nas stworzył jako swoją własną córkę, piękną, wyjątkową - mówiła Luiza.

Więcej informacji o inicjatywie na facebookowym profilu "Kobieta jest Boska”.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama