Nowy numer 31/2021 Archiwum

Archidiecezjalna Caritas rekrutuje studentów i wolontariuszy

Caritas Archidiecezji Gdańskiej ma pomysł na studenckie praktyki, zdobycie doświadczeń i rozwój umiejętności dla młodych ludzi. Do darmowego projektu "Pomorska Akademia Wolontariatu” mogą zgłaszać się studenci i osoby z niepełnosprawnościami.

Jeżeli chcesz wziąć udział w bezpłatnych szkoleniach i warsztatach rozwijających  nowe kompetencje, cenione na rynku pracy albo chcesz zdobyć doświadczenie w pracy dla organizacji pozarządowej, to jest to projekt dla Ciebie.

Justyna Knaak, koordynator projektu, zachęca do udziału w najnowszym działaniu Caritas przeznaczonym dla studentów. - Oferujemy bardzo atrakcyjne aktywności. Każdy z uczestników wraz z naszym doradcą opracuje indywidualną ścieżkę rozwoju swoich umiejętności - mówi Justyna Knaak.

Uczestnictwo w projekcie to także możliwość udokumentowanego odbycia wolontariatu w formie praktyk studenckich. - Działamy elastycznie i nie narzucamy ściśle określonych godzin. Tutaj, oprócz dokumentów o udziale w praktykach, dajemy udział w szkoleniach m. in. z komunikacji interpersonalnej, edukacji globalnej i międzykulturowej, a także inteligencji emocjonalnej i zarządzania stresem - dodaje J. Knaak.

Unijny projekt, który prowadzi archidiecezjalna organizacja jest przeznaczony dla osób od 18 do 29 roku życia. Osoby chętne proszone są o kontakt z koordynatorem pod numerem tel. 505 323 652 oraz o przesłanie wypełnionych i podpisanych dokumentów, które można znaleźć tu: https://www.caritas.gda.pl/pomorska-akademia-wolontariatu.

Więcej o projekcie w 50. numerze "Gościa Gdańskiego" na 15 grudnia.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama