Nowy numer 38/2021 Archiwum

Zaproszenie na spotkanie z Witkiem Wilkiem

Szkoła Barnaby zaprasza wszystkich chętnych na spotkanie modlitewne, którego gościem będzie świecki ewangelizator Witek Wilk.

W najbliższą sobotę 22 lutego, w ramach Archidiecezjalnej Szkoły dla Liderów i Animatorów, w kościele pw. św. Józefa w Gdańsku, którym opiekują się ojcowie misjonarze oblaci Maryi Niepokalanej, odbędzie się spotkanie i modlitwa z W. Wilkiem.

- Zapraszam wszystkich chętnych na spotkanie i modlitwę ze świeckim ewangelizatorem, pomysłodawcą przedsięwzięcia "Strefa Mocy". Podzieli się z nami świadectwem wiary oraz opowie o swojej posłudze - mówi ks. Andrzej Wiecki, koordynator Szkoły Barnaby.

Program:
godz. 10 - konferencja o modlitwie uzdrowienia,
godz. 11 - Msza św., a następnie nabożeństwo z modlitwą uwielbienia.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama