Nowy numer 38/2021 Archiwum

Wielkopostne rekolekcje dla osób ubogich i bezdomnych

Fundacja "Radość Ewangelii" oraz wspólnota SNE "Betlejem" po raz drugi organizują w czasie Wielkiego Postu rekolekcje dla osób ubogich i bezdomnych. Możesz włączyć się w to dzieło.

Hasłem tegorocznych rozważań będą słowa z Ewangelii według św. Łukasza: "Gdy był jeszcze daleko, ujrzał go jego ojciec i wzruszył się głęboko" (Łk 15.20).

W tym roku rekolekcje potrwają od 27 do 29 lutego w kolegiacie pw. św. Ignacego z Loyoli w Gdańsku-Starych Szkotach przy ul. Brzegi 49. W czwartek i piątek spotkania będą o godz. 15, natomiast w sobotę - o godz. 9.30.

Organizatorzy proszą o włączenie się w przygotowanie tego dzieła. - Ufamy, że każdy człowiek jest dla nas darem, dlatego prosimy o pomoc w organizacji rekolekcji. Jeżeli ktoś ma możliwość dotarcia do osób bezdomnych i ubogich, zachęcamy do przekazania informacji o wydarzeniu. Zwracamy się także z prośbą o wsparcie finansowe. Chcemy dla osób potrzebujących przygotować poczęstunek, przekazać egzemplarz Pisma Świętego i różnego rodzaju ewangelizacyjne materiały pomocne w przeżyciu rekolekcji oraz świąt Zmartwychwstania Pańskiego - mówi Aneta Puszko OV z Fundacji "Radość Ewangelii".

Wielkopostne rekolekcje można wspomóc, wysyłając przelew z dopiskiem: "pomoc dla ubogich" na konto fundacji: 06 1750 0012 0000 0000 4089 4128. Osoby zainteresowane włączeniem się w organizację mogą kontaktować się mailowo pod adresem: biuro@radoscewangelii.pl.

Poniżej publikujemy relację z ubiegłorocznego wydarzenia.

2019 04 Radosc Ewangelii rekolekcje dla ubogich świadectwa
Fundacja Radość Ewangelii
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama