Nowy numer 39/2022 Archiwum

Zobacz także

 • velario-new
  22.02.2020 22:58
  Pytanie do redakcji: skoro przywrócony został poranny post TomaszaLL, czy ja też mogę liczyć na podobny gest z Waszej strony? Czy też znów otrzymałem za dużo plusów?...
  doceń 11
 • Tomaszszcz
  23.02.2020 18:56
  Tyle jest chrzescijanskich ksiazek jak ta wiedzę dzieciom przekazać, tylko po nie trzeba sięgnąć!
  doceń 5
 • Erich
  24.02.2020 00:03
  Ciągle mowa o rodzicach, którzy mają prawo... Owszem. A co z 18-letnimi uczniami? Którzy mogą zawrzeć małżeństwo, a nie mogą sami zadecydować np. o udziale w tego typu zajęciach. Dla mnie osobliwe jest to, że nikt w tej dyskusji nie uwzględnia realnego głosu uczniów. Jestem nauczycielem w liceum, rozmawiam z uczniami - zdecydowana większość mówi: edukacja seksualna i prozdrowotna jest ważna, chcemy jej. Tymczasem w Polsce panuje zmowa milczenia: zabraniamy wejścia do szkół lewicowych aktywistów, ale nie proponujemy nic w zamian, poza fikcyjnymi zajęciami z wychowania do życia w rodzinie. Zaklinanie rzeczywistości - uczniowie dziś (przynajmniej w szkole takiej, w jakiej uczę - liceum w dużym mieście) są bardzo otwarci, wyczuleni na szowinizm i homofobię, jednocześnie - wbrew medialnym frazesom - są dużo mnie wulgarni pod względem mówienia o seksualności.
  doceń 10
 • Kopyrda
  24.02.2020 19:13
  Do Tomaszcza: Ksiazki, owszem sa. Siegnac po nie mozna. Ale co zrobic, jesli rodzice po nie nie siegaja? A wieszosc rodzicow nie siega.
  doceń 1
Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama