Nowy numer 39/2023 Archiwum

Konferencja "Jak skutecznie leczyć niepłodność?"

Szkoła Liderów i Animatorów Archidiecezji Gdańskiej "Szkoła Barnaby" wraz z formacją "Modlitwa o potomstwo" pragnie zaprosić na wykład dr. n. med. Aleksandry Kicińskiej.

Szkoła Barnaby zaprasza na konferencję, którą poprowadzą dr n. med. Aleksandra Kicińska, wykładowca Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego i prezes Fundacji "Invivo". W trakcie spotkania poruszony zostanie temat "Jak skutecznie leczyć niepłodność?" - medycyna naturalnej prokreacji.

Przeznaczone jest ono dla par, które borykają się z problemem poczęcia dziecka, a także tych, które zastanawiają się, jaką metodę i drogę leczenia podjąć. Konferencja odbędzie się 7 marca o godz. 16 w sali wykładowej domu pielgrzyma przy sanktuarium Matki Bożej Brzemiennej w Gdańsku-Matemblewie. Wstęp wolny.

- Wszystkie osoby borykające się z problemem niepłodności zapraszamy także każdego 8. dnia miesiąca o godz. 19.30 na adorację z modlitwą o uzdrowienie do sanktuarium Matki Bożej Brzemiennej - informuje ks. Andrzej Wiecki, koordynator Szkoły Liderów i Animatorów Archidiecezji Gdańskiej.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Quantcast