Nowy numer 13/2020 Archiwum

Mądry wierzy temu, kto najmocniej kocha

– Przychodzimy jako ci, którzy nie tylko wierzą, że Bóg istnieje, ale i ufają Mu i zawierzają swoje życie. Każdy z nas jest dla Boga tak cenny, że On oddał za nas życie. To znaczy, że nasz los jest dla Niego ważniejszy niż Jego własny los – mówił ks. Marek Dziewiecki.

Bractwo św. Pawła po raz kolejny zaprosiło na Diecezjalne Rekolekcje dla Mężczyzn. Tym razem konferencje wygłosił ks. Dziewiecki. Tematem spotkania było „Budowanie wspólnoty w małżeństwie, rodzinie i grupach formacyjnych”. Rekolekcjonista przywołał Abrahama jako przykład wielkiej wiary i zaufania człowieka do Boga.

Dostępne jest 12% treści. Chcesz więcej? Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Polecamy

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama