Nowy numer 26/2022 Archiwum

Bp Zieliński: podejmijmy dziś modlitwę różańcową w intencji Włochów

Przyłączając się do apelu abp. Stanisława Gądeckiego, przewodniczącego KEP, bp Zbigniew Zieliński zachęca, by dzisiejszą modlitwę różańcową o 20.30 ofiarować w intencji wszystkich Włochów.

W tej trudnej godzinie chciałbym zapewnić wiernych i pasterzy Kościoła we Włoszech o duchowej bliskości, solidarności i modlitwie Kościoła, który jest w Polsce - podkreślił abp Stanisław Gądecki w liście do Włochów. Tym samym poprosił Polaków, by dziś wieczorem pomodlili się w intencji ustalania epidemii koronawirusa w tym najbardziej nią dotkniętym kraju.

Do apelu przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski włączył się bp Zbigniew Zieliński.

Bp Zieliński zachęca do modlitwy w intencji Włochów
Gość Gdański

Jednocześnie biskup pomocniczy archidiecezji gdańskiej wyraził wdzięczność za modlitwę i powstające dzieła w tym trudnym czasie. - Chcę z całego serca podziękować wszystkim tym, którzy we wspólnotach parafialnych, w domach zakonnych podejmują wielorakie inicjatywy mające na celu budowanie modlitewnej, solidarnej wspólnoty - powiedział bp Zieliński. 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama