Nowy numer 25/2022 Archiwum

Słowo metropolity gdańskiego na Wielki Czwartek

Arcybiskup Sławoj Leszek Głódź w przesłanym nagraniu z prywatnej kaplicy kieruje słowo na Wielki Czwartek.

W kilkuminutowym filmiku metropolita gdański przesyła wszystkim braciom w kapłaństwie zapewnienie o bliskości i modlitwie.

Hierarcha wyraził wdzięczność za podejmowane dzieła charytatywne. - Dzisiaj serdecznie dziękuję wszystkim kapłanom, osobom życia konsekrowanego, wolontariuszom, pracownikom Caritas Archidiecezji Gdańskiej. Wasze dokonania są wielkie, nie tylko w hospicjach i szpitalach - zaznacza abp Głódź.

- Korzystając z przekazu internetowego, telefonicznego, chciałbym pozdrowić wszystkich dziennikarzy i podziękować za przybliżenie tego dramatu, który jest w świecie, w Europie, a także w Polsce, w poszczególnych diecezjach i województwach - mówi arcybiskup.

Na zakończenie metropolita gdański przesyła życzenia. - Życzę pokoju i nadziei we wszystkich rodzinach, które niech się staną Kościołami domowymi - podkreśla hierarcha.

Słowo Metropolity Gdańskiego na Wielki Czwartek
Gość Gdański
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama