Nowy numer 25/2021 Archiwum

Okiem Ojca - nowy projekt z Trójmiasta

W 100. rocznicę urodzin św. Jana Pawła II zainaugurował nowy projekt rodem z Trójmiasta - Okiem Ojca, tworzony przez Przemysława Kurkowskiego i Karola Czubę. Na początek swojej działalności młodzi ojcowie przygotowali wyjątkowy film prezentujący wizyty Ojca Świętego na Pomorzu.

Setna rocznica urodzin Karola Wojtyły stała się okazją dla Przemysława Kurkowskiego i Karola Czuby do wystartowania z nowym projektem - "Okiem Ojca".

- Chcemy mówić o tym, co jest dla nas najważniejsze - mówi Przemek. - Chcemy mówić o rodzinie, o wierze i Panu Bogu, ojczyźnie i wielu innych sprawach i tematach, które poruszają nasze ojcowskie serca - dodaje Karol.

Rozpoczęciem inicjatywy jest prezentacja filmu z pielgrzymek Jana Pawła II w Trójmieście.

Jan Paweł II w Trójmieście
Okiem Ojca

Panowie chcą się rozwijać, ale stawiają sobie ambitne zadanie. - Postawiliśmy sobie warunek: jeżeli będzie minimum 10 tysięcy wyświetleń naszego pierwszego filmiku, to nagramy następny z osobami, które miały okazję bezpośrednio spotkać św. Jana Pawła II w czasie pielgrzymki w 1999 roku - zaznacza Przemysław Kurkowski.

Zachęcamy do oglądania i trzymamy kciuki za rozwój projektu.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama