Nowy numer 26/2022 Archiwum

Gdańsk. Oblaci na kwarantannie - odwołane uroczystości

Klasztor i kościół św. Józefa, w którym posługują ojcowie misjonarze oblaci Maryi Niepokalanej, zostały objęte kwarantanną do 28 września. Najbliższe uroczystości zaplanowane na weekend zostają odwołane.

O decyzji sanitarnej zakonnicy poinformowali na stronie internetowej i w mediach społecznościowych. "Decyzją sanepidu, 18 września wszyscy zakonnicy zostali objęci kwarantanną. W związku z zaistniałą sytuacją musimy zamknąć kościół i kaplicę adoracji. Intencje powierzone nam na piątek 18 września i sobotę 19 września odprawimy w izolacji - w kaplicy klasztornej. Również w niedzielę, 20 września pozostaną zamknięte kościół św. Józefa i kaplica adoracji. Modlimy się za Was i prosimy o modlitwę" - piszą misjonarze oblaci MN.

W związku z decyzją sanepidu również gdański IPN odwołał zaplanowane wspólnie z zakonnikami na 18 i 19 września uroczystości upamiętniające ofiary Armii Czerwonej na Pomorzu, które miały się odbyć w kościele św. Józefa.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama