Nowy numer 22/2023 Archiwum

"Gimnastyka ciała ze świętymi" - ćwiczenie 3

O swojej przyjaciółce - św. Katarzynie ze Sieny, w "Gimnastyce ciała ze świętymi" mówi Ula, studentka z Duszpasterstwa Akademickiego "Winnica". Zapraszamy do 3. ćwiczenia.

Święta Katarzyna ze Sieny znana jest wszystkim jako doktor Kościoła, która upominała papieża. Jednak zanim weszła na scenę polityczną XIV-wiecznych Włoch, prowadziła równie ciekawe i porywające życie. Do dziś rozpala świat i inspiruje do czynienia dobra.

Dziś Ula z DA "Winnica" dzieli się swoim spojrzeniem na życie świętej i pokazuje, jak Katarzyna wpłynęła na jej pojmowanie dobra i Kościoła. Może Ty również dołączysz do grona ludzi zwanych la bella brigata, dla których Katarzyna jest jak "mama"?

Św. Katarzyna ze Sieny / Gimnastyka Ciała ze świętymi // DA Winnica + @Gość Niedzielny
DA Winnica

"Gimnastyka ciała ze świętymi" to wspólna akcja DA "Winnica" i "Gościa Gdańskiego". Jest formą duchowego przygotowania do przeżywanej dziś uroczystości Wszystkich Świętych.

Filmiki publikowane są na profilach społecznościowych DA "Winnica" oraz na naszej stronie internetowej od piątku 30 października do poniedziałku 2 listopada.

Zachęcamy do wspólnych duchowych ćwiczeń!

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Quantcast