Nowy numer 9/2021 Archiwum

Zima na Pomorzu. Prześlij nam swoje zdjęcie

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do współtworzenia galerii przedstawiającej kościoły i obiekty sakralne z archidiecezji gdańskiej w zimowej aurze.

Zima na dobre zagościła na Pomorzu. Niemal cały region pokryty został śniegiem. Krajobraz zachęca do spacerów, a także uwieczniania wspaniałych widoków. 

Zachęcamy do zrobienia zdjęcia swojego kościoła parafialnego, wybranej przez siebie świątyni lub obiektu sakralnego (kapliczka, figura) z terenu archidiecezji gdańskiej w zimowej porze (w ciągu dnia lub wieczorem) i przesłania go na adres: gdansk@gosc.pl (temat wiadomości: "Zima 2021").

Nie trzeba być profesjonalnym fotografem, aby wziąć udział w naszej akcji. Wystarczy telefon komórkowy, który często i tak mamy ze sobą. Prosimy, aby w opisie lub treści maila wpisać imię i nazwisko autora zdjęcia oraz miejscowość, gdzie znajduje się obiekt widoczny na fotografii. Autorzy trzech, naszym zdaniem, najciekawszych zdjęć zostaną nagrodzeni.

Uwaga! Przesłanie zdjęcia oznacza zgodę na publikację personaliów autora w podpisie pod fotografią. Na wiadomości czekamy do soboty 23 stycznia.


Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) informujemy, że administratorem Twoich danych osobowych jest Instytut Gość Media z siedzibą w Katowicach ("My"), dostępny pod adresem e-mail: sekretariat@igomedia.pl i nr tel.: (32) 251 18 07.Wyznaczyliśmy inspektora ochrony danych, który jest dostępny pod adresem e-mail: rodo@igomedia.pl.Posługujemy się danymi na podstawie naszego uzasadnionego interesu prawnego tj. w celach związanych z komunikacją pomiędzy nami a Państwem (co może wynikać również z formalnie wiążących nas ustaleń i współpracy).

Dane przechowujemy przez okres związany z prowadzeniem ww. komunikacji lub wyczerpaniem jej celów.Odbiorcami danych są firmy obsługujące nas w ramach usług teleinformatycznych itp. W razie takiej konieczności dane mogą być przekazane uprawnionym organom państwowym. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w Warszawie. Podanie danych jest konieczne ze względu na ww. cel. Brak ich podania uniemożliwi realizowanie tego celu.

Przesłanie materiału jest równoznaczne ze zgodą na jego bezpłatne upublicznienie w mediach wydawanych przez Instytut Gość Media.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama