Nowy numer 33/2022 Archiwum

Nie żyje ks. kan. Krzysztof Glaza - uroczystości pogrzebowe

W piątek 12 marca zmarł w 68. roku życia i 44. roku kapłaństwa, śp. ks. kan. Krzysztof Glaza, proboszcz parafii pw. św. Józefa w Gdańsku-Przymorzu.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w czwartek, 18 marca br. o godz. 10.00 w kościele parafialnym pw. św. Józefa w Gdańsku-Przymorzu. Pogrzeb rozpocznie się od bramy cmentarza katolickiego w Sopocie bezpośrednio po Mszy świętej.

W przededniu, w środę 17 marca br. o godz. 17.30 nastąpi wprowadzenie trumny do kościoła i różaniec, o godz. 18.30 Msza święta parafialna, a o godz. 20.00 Msza święta z udziałem księży z dekanatu, kolegów z rocznika święceń i księży, którzy posługiwali w parafii św. Józefa, zakończona Apelem Jasnogórskim.

Zapraszając do udziału w uroczystościach pogrzebowych śp. ks. kan. Krzysztofa Glazy polecamy Go Miłosiernemu Bogu w naszych modlitwach.

Requiescat in pace!

Poniżej link do transmisji z uroczystości pogrzebowej

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama