Nowy numer 38/2023 Archiwum

Męskie rekolekcje z Bractwem św. Pawła

Wspólnota zaprasza na 5. edycję wielkopostnych rekolekcji. Poprowadzi je ks. Jacek Stryczek. Spotkania zaplanowano od 22 do 24 marca w parafii NSJ w Gdańsku-Wrzeszczu.

Hasłem rekolekcji jest zdanie: "Mężczyzna na trudne czasy". Jubileuszową edycję poprowadzi ks. Jacek Stryczek z archidiecezji krakowskiej, założyciel Szlachetnej Paczki, twórca Ekstremalnej Drogi Krzyżowej i wspólnoty mężczyzn Męska Strona Rzeczywistości.

- Jest to kapłan wyjątkowy, który szczególnie w czasie pandemii może nas pobudzić, zmotywować do działania. W ramach konferencji ks. Jacek skupi się każdego dnia na innym temacie - informują członkowie Bractwa św. Pawła.

Wszystkie nauki odbędą się w parafii Najświętszego Serca Jezusowego w Gdańsku-Wrzeszczu (ul. ks. Józefa Zator- Przytockiego 3) od 22 do 24 marca o godz. 19. Codziennie Msza św. i konferencja.

Temat spotkania w poniedziałek 22 marca to "Mężczyzna w stanie rozwoju", we wtorek - "Kościół jako miejsce rozwoju". W środę 24 marca przypada Narodowy Dzień Życia. Z tej okazji Fundacja "Gladius Gloriae", prowadzona przez Waldemara Szczukę, jednego z braci, zorganizuje koncert pieśni wielkopostnych. Koncert braterskiego zespołu TARS rozpocznie się o godz. 18. Po koncercie Msza św. i konferencja pt. "Związek jako miejsce rozwoju".

Piątą edycję diecezjalnych rekolekcji mężczyzn wspiera Totalizator Sportowy oraz Fundacja "Gladius Gloriae".

Patronem medialnym rekolekcji jest gdański oddział "Gościa Niedzielnego".

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Quantcast