Nowy numer 33/2022 Archiwum

Charytatywny kalendarz pomoże podopiecznym hospicjum

Specjalne wydawnictwo, przygotowane przez Caritas Archidiecezji Gdańskiej, wspiera sopockie hospicjum św. Józefa.

W marcu odbyła się sesja fotograficzna z udziałem 12 seniorek z Centrum Pomocowego im. św. Jana Pawła II w Gdańsku. Pensjonariuszki z ul. Fromborskiej w ten sposób świętowały Dzień Kobiet. Inspiracją do akcji w domu seniora stała się brytyjska edycja magazynu "Vogue", który w 100. rocznicę powstania postanowił sfotografować brytyjską 100-latkę.

Fotografie seniorek zostały zebrane w formie kalendarza na 2021/2022 rok. Właśnie trafił on do dystrybucji. - Osoby zainteresowane posiadaniem kalendarza z naszymi (Nie)zwykłymi Paniami zapraszamy do recepcji Centrum Pomocowego Caritas im. św. Jana Pawła II przy ul. Fromborskiej 24 w Gdańsku. Możliwe jest również jego kupno poprzez kontakt telefoniczny: (58) 511 35 04 lub email: centrumjp2@caritas.gda.pl - informują pracownicy gdańskiego centrum.

Pieniądze z dystrybucji kalendarza zostaną przeznaczone na rzecz Domu Hospicyjnego im. św. Józefa w Sopocie, prowadzonego przez gdańską Caritas.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama