Nowy numer 33/2022 Archiwum

Pomorska policja ostrzega młodych

"Młodość nie zwalnia z myślenia" - to hasło kampanii społecznej pomorskiej policji. Funkcjonariusze nagrali poruszający spot, który można obejrzeć w mediach społecznościowych.

Film, który pojawił się w internecie, to pierwsza część wakacyjnej kampanii profilaktycznej KWP w Gdańsku. - Wakacje to czas radości i beztroski. Większość z nas chce spędzić je tak, żeby mieć piękne wspomnienia. Planujemy wypoczynek w różnych częściach kraju i świata. I niestety zdarza się, że zapominamy o własnym bezpieczeństwie - mówią policjanci.

Młodość nie zwalnia z myślenia.
Pomorska Policja

Spot ma przestrzegać przed nierozważnymi i bezmyślnymi zachowaniami nad wodą. - Tworząc scenariusz, oparliśmy się na tym, co mówili nam funkcjonariusze komisariatu wodnego w Gdańsku. Film skierowany jest do użytkowników internetu, mediów społecznościowych. Jeśli dzięki temu będzie miał większy zasięg, a zdołamy zwrócić uwagę na problem i przestrzec choćby jedną osobę i ocalić jej życie, to będzie to sukces kampanii - dodają funkcjonariusze.

Tylko w te wakacje na Pomorzu życie w wodzie straciło już 8 osób.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama