Katolickie randkowanie w Gdańsku - zaproszenie

Wspólnota Młodzi i Miłość organizuje po raz 3. katolicki speed dating, czyli szybkie randki dla ludzi z wartościami. Impreza 3 czerwca o godz. 18 w gdańskiej Letnicy.

Spotkanie przeznaczone jest dla wierzących i praktykujących katolików w wieku 22-33 lat. Miejscem będzie budynek przedszkola "Morska Przygoda" przy ul. Starowiejskiej 42, w okolicy stadionu Polsat Plus Arena Gdańsk.

- Chcemy zorganizować duże wydarzenie tak, aby poznać wiele osób i móc stworzyć dobrą i opartą na Bogu więź. Znajomość, przyjaźń czy coś więcej - to już wasza decyzja. My dajemy przestrzeń i organizację dobrego wydarzenia. Zapraszamy serdecznie katolickich singli do spotkania i dania sobie szansy na spotkanie drugiej osoby - mówi Krzysztof Szponar ze wspólnoty Młodzi i Miłość, współorganizator spotkania.

Wpisowe: 25 zł płatne gotówką - cegiełka na zakup schodołazu dla dzieci z niepełnosprawnością, uczęszczających do przedszkola "Morska Przygoda".

W planie: modlitwa, speed dating i przerwa kawowa. Po wydarzeniu zaplanowana jest dalsza, nieoficjalna integracja w centrum Gdańska.

Kontakt: wspolnota.mim@gmail.com.

Regulamin wydarzenia - TUTAJ.

Zapisy dostępne do wyczerpania miejsc albo do 28 maja - TUTAJ.

- Mamy już ponad 40 osób zapisanych na spotkanie. Osoby starsze i młodsze niż przedział przewidziany dla uczestników zostaną zapisane na listę rezerwową - dodaje K. Szponar.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..