Nowy numer 38/2023 Archiwum

Piknik w sopockim hospicjum - zaproszenie

W niedzielę 3 września mieszkańcy Domu Hospicyjnego Caritas im. św. Józefa w Sopocie zapraszają wszystkich do swego ogrodu. Odbędzie się tam piknik rodzinny pn. "Otwarci na świat".

W hospicyjnym ogrodzie przygotowano mnóstwo atrakcji i świetnej zabawy dla całej rodziny. Będzie to też okazja do spotkania z ludźmi, którzy na co dzień pracują w tym wyjątkowym miejscu.

Piknik wystartuje o godz 12 i potrwa do godz. 17. W programie m.in.: Przychodnia dr. Oli i szpital dla lalki, Zagroda POWROTY wraz ze zwierzętami, Ochotnicza Straż Pożarna z Sopotu, Grupa Ratownictwa Specjalnego PCK Trójmiasto z psami oraz pokazem pierwszej pomocy. Będzie też Wielkie łowienie przygotowane przez Morski Instytut Rybacki, zabytkowe samochody, wystawa zdjęć z Domu na Fromborskiej. Organizatorzy przygotowali również zawody rodzinne w ramach promocji 4 BIEGU DROGĄ DOBRA, będzie możliwość jazdy konnej, strefa zdrowia i warsztaty przygotowane przez Panie z Ukrainy w ramach projektu "Od serca do serca".

W strefie gastro uczestnicy znajdą kuchnię polową z wkładką od Jadłodajni Caritas, Koła Gospodyń Wiejskich: Orłowo, Chwaszczyno, Śliwiny i Solnica z autorskimi wyrobami, słodkie wypieki od wolontariuszy domu, a także popcorn i watę cukrową.

Będzie też loteria dla małych i dużych z nagrodami. Loteria dla małych 10zł, dla dużych 20zł - każdy los wygrywa.

Wydarzenie poprowadzi wodzirej Dominik Knaak, a na scenie będą mini koncerty, gitarowy quiz, animacje oraz o godzinie 15 licytacje na rzecz hospicjum – ceny wywoławcze od 50 zł.

Wszelkie atrakcje są dostępne za dowolnym datkiem na rzecz hospicjum.

Uwaga! W czasie trwania pikniku nie ma możliwości wjazdu samochodem na teren domu hospicyjnego.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Quantcast