Nowy numer 09/2024 Archiwum

Zaproszenie na mikołajki u gdyńskich jezuitów

W sobotę 2 grudnia w prowadzonym przez oo. jezuitów Zespole Szkół przy ul. Tatrzańskiej 35 w Gdyni odbędzie się charytatywny jarmark. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na wsparcie domu hospicyjnego Bursztynowa Przystań.

Zakonnicy zaplanowali liczne konkursy i zabawy oraz charytatywny kiermasz świąteczny. Będą też występy, licytacje, warsztaty plastyczne i atrakcje sportowe. Nie zabraknie pysznego jedzenia i domowych wypieków. Zaproszone są całe rodziny - zarówno młodsi, jak i starsi znajdą coś dla siebie.

Coroczne "Mikołajki u Jezuitów" mają na celu wsparcie pacjentów hospicjum dla dzieci i młodzieży Bursztynowa Przystań, które powstało, by "ulżyć w cierpieniu chorym dzieciom, rozjaśnić ich codzienność miłością, zapewnić im i ich rodzinom poczucie bezpieczeństwa".

Wydarzenie zostanie przygotowane w całości przez uczniów Zespołu Szkół Jezuitów im. św. Stanisława Kostki przy ul. Tatrzanskiej 35 w Gdyni, ze wsparciem rodziców i nauczycieli. Rozpocznie się o godz. 10. Planowane zakończenie - ok. 13.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama