Zaproszenie na spotkanie "Boskie DNA kobiety"

ks. Maciej Świgoń ks. Maciej Świgoń

dodane 21.11.2019 16:30

Siostry ze zgromadzenia Matki Bożej Miłosierdzia oraz wspólnota "Kobieta jest BOSKA" zapraszają w najbliższą sobotę 23 listopada na wyjątkowe spotkanie dla kobiet.

Na spotkanie dla kobiet zapraszają: bp. Wiesław Szlachetka, duszpasterze wspólnoty "Kobieta jest BOSKA" oraz siostry ze zgromadzenia Matki Bożej Miłosierdzia. Na spotkanie dla kobiet zapraszają: bp. Wiesław Szlachetka, duszpasterze wspólnoty "Kobieta jest BOSKA" oraz siostry ze zgromadzenia Matki Bożej Miłosierdzia.
Agnieszka Lesiecka /Foto Gość

W archikatedrze oliwskiej w Gdańsku o godz. 10 Eucharystią w intencji kobiet pod przewodnictwem bp. Wiesława Szlachetki rozpocznie się spotkanie pt. "Boskie DNA kobiety".

Ks. Łukasz Grelewicz, duszpasterz wspólnoty "Kobieta jest BOSKA": - Od wielu tysięcy lat zastanawiano się nad pochodzeniem ludzkości. Sam król Dawid napisał w psalmie: Kim jest człowiek, że o nim pamiętasz, że wciąż o nim myślisz? Te słowa odnosi do Stwórcy, który cały czas nami się opiekuje i interesuje. W najbliższą sobotę będziemy zgłębiać fenomen Bożego zamysłu, który stworzył nas jako mężczyznę i kobietę. Chcemy odkrywać piękno kobiecości w obliczu Bożych planów - mówi ks. Ł. Grelewicz. 

Plan spotkania: