Zapowiada się "Głośna noc" w Gdyni

ks. Maciej Świgoń ks. Maciej Świgoń

publikacja 05.01.2020 19:35

Już 17 stycznia br. na scenie w gdyńskiej hali Arena wystąpią znani i lubiani artyści w ramach ogólnopolskiej trasy koncertowej "Betlejem w Polsce". Bilety w sprzedaży.

Wydarzenie odbędzie się w Gdyni po raz czwarty. Wydarzenie odbędzie się w Gdyni po raz czwarty.
Justyna Liptak /Foto Gość

Ponad 2000 lat temu była najgłośniejsza noc w dziejach świata. Później nic nie było już takie jak wcześniej. Historia zaczęła pisać się na nowo. Od tamtego czasu co roku w tę noc miliony ludzi na całym świecie zwraca swoje myśli w stronę Betlejem.

Trwając w radosnej atmosferze Bożego Narodzenia organizowanych jest wiele spotkań, by wspólnie i głośno śpiewać kolędy. Widowisko "Betlejem w Polsce" powoli wpisuje jako stały punkt świątecznych obchodów. W tym roku będzie to już czwarta edycja tej niezwykłej trasy koncertowej, której dochód przeznaczony jest na wsparcie osób potrzebujących.

Na scenie wystąpią: Arka Noego, Natalia Niemen, Magda Bereda, Kasia Wilk, Agnieszka Musiał, Gabi Gąsior, Maya Avraham, Andrzej Lampert, Skubas, Robert Friedrich Litza, Adam Krylik, Mate.O, Marek Piekarczyk, Mietek Szcześniak oraz Zespół Muzyczny Jana Smoczyńskiego.

Bilety dostępne na: www.betlejemwpolsce.pl oraz bilety24.pl.


Patronat medialny nad wydarzeniem objął "Gość Niedzielny".