#PaczkaBezdotykowa Caritas

Justyna Liptak Justyna Liptak

publikacja 20.03.2020 13:00

Caritas Archidiecezji Gdańskiej zachęca do udziału w akcji #PaczkaBezdotykowa. Aby pomóc, nie trzeba wcale wychodzić z domu.

Akcja realizowana jest w ramach działań Centrum Kryzysowego Archidiecezji Gdańskiej. Akcja realizowana jest w ramach działań Centrum Kryzysowego Archidiecezji Gdańskiej.
Caritas Archidiecezji Gdańskiej

W obecnej sytuacji są osoby, które potrzebują pomocy. Są to seniorzy, a także ci, którzy na przykłąd przez epidemię będą mieli trudniejszą sytuację finansową bądź już stracili pracę. Naprzeciw wychodzi im Caritas Archidiecezji Gdańskiej z nową inicjatywą, jaką jest Paczka Bezdotykowa.

- To łatwy i szybki sposób, by wesprzeć potrzebujących. Dzięki zebranym pieniądzom będziemy mogli przygotować paczki żywnościowe - informuje Marcin Gawiuk z Caritas AG.

Na załączonej grafice dokładnie widać, co znajdzie się w takiej paczce żywnościowej oraz jaka kwota jest potrzebna na skompletowanie paczki. Istnieje możliwość wsparcia akcji dowolną sumą - każda złotówka jest ważna. Paczki będą przekazywane pod drzwi osób bądź potrzebujących rodzin.

Bezpośredni link do wpłat znaleźć można TUTAJ.