"Gimnastyka ciała ze świętymi" - ćwiczenie 1

ks. Maciej Świgoń ks. Maciej Świgoń

publikacja 30.10.2020 14:47

O swojej relacji z bł. ks. Stefanem Wincentym Frelichowskim w "Gimnastyce ciała ze świętymi" opowiada Klaudia, studentka i harcerka z Duszpasterstwa Akademickiego "Winnica". Zapraszamy do 1. ćwiczenia.

Błogosławionego ks. Stefana Wincentego Frelichowskiego przedstawia Klaudia. Błogosławionego ks. Stefana Wincentego Frelichowskiego przedstawia Klaudia.
DA "Winnica"

Błogosławiony ks. Frelichowski nie jest szczególnie znany. Przez swoje krótkie, bo 34-letnie życie był ministrantem, harcerzem, klerykiem, kapłanem, więźniem obozu koncentracyjnego, a teraz jest włączony w poczet męczenników.

Klaudia, studentka z Duszpasterstwa Akademickiego "Winnica", opowiada o tym, jak Wicek inspirował ją w życiu, nawet wtedy, gdy nie była blisko Kościoła... I co łączy go obecnie z harcerstwem.

Bł. Wincenty Frelichowski / Gimnastyka Ciała ze świętymi // DA Winnica + @Gość Niedzielny
DA Winnica

"Gimnastyka ciała ze świętymi" to wspólna akcja DA "Winnica" i "Gościa Gdańskiego". Jest formą duchowego przygotowania do przeżywanej niebawem uroczystości Wszystkich Świętych.

Filmiki publikowane są na profilach społecznościowych DA "Winnica" oraz na naszej stronie internetowej od piątku 30 października do poniedziałku 2 listopada.

Zachęcamy do wspólnych duchowych ćwiczeń!