Nowy numer 25/2022 Archiwum
 • marbie
  30.01.2020 17:20
  W Niemczech lekcje "edukacji" seksualnej są obowiązkowe. Za nieposyłanie na nie dzieci grożą kary. Przekonał się o tym m.in. Eugen Martens, ojciec 9 dzieci, który trafił do aresztu ponieważ nie posłał swojej 10 letniej córki na deprawacyjne zajęcia. Podczas jednej z takich lekcji dziewczynka poczuła obrzydzenie i wyszła z sali. Na kolejne lekcje nie chciała już chodzić więc rodzice pozwolili jej zostać w domu. Wtedy zaczęły się problemy.

  Mama powiedziała w szkole, że tego dnia musiała się udać z dzieckiem do lekarza. Szkoła uznała to jednak za nieusprawiedliwioną nieobecność i skierowała sprawę do lokalnego urzędu ds. oświaty. Rodzice mówili później, że takie sytuacje nigdy nie zdarzały się w przypadku nieobecności na innych przedmiotach! Represje dotyczą tylko braku udziału dziecka w "edukacji" seksualnej. Nieobecność na innych przedmiotach można było usprawiedliwiać. Źródło: stopaborcji.pl
  doceń 12
  • marbie
   30.01.2020 17:22
   C.D. Urzędnicy nałożyli na rodzinę grzywnę w wysokości 150 Euro. Państwo Martens odmówili zapłaty, więc kilka miesięcy później nałożono na nich karę 1 dnia więzienia. To i tak bardzo łagodny wyrok. Pani Christine z Gelsenkirchen, matka 8 dzieci, trafiła na 8 dni do aresztu gdyż odmówiła wysłania swojego 9 letniego syna na "edukację" seksualną a następnie zapłacenia 250 Euro kary.
   doceń 8
  • marbie
   30.01.2020 17:24
   Heinrich Wiens z Salzkotten spędził w więzieniu 3 miesiące po tym jak odmówił zapłaty kary 80 Euro, która urosła z czasem do kwoty 2340 Euro. Niedługo później do aresztu na 43 dni trafiła jego żona Irene. Wszystko dlatego, że nie posłali dwójki swoich dzieci w wieku 9 i 10 lat na "edukację" seksualną. Źródło: stopaborcji.pl
   doceń 8
 • Anonim (konto usunięte)
  01.02.2020 18:04
  Wiecie, czemu to nie działa? Bo oni mają ładne, kolorowe, tęczowe plakaty, na których mówią o miłości, przyjaźni, rodzinie, uśmiechu - a my mamy czarnobiałe okładki z "zapisków więziennych", z niedożywionymi, smutnymi dziećmi i wielkimi, czerwonymi napisami STOP. Nieważne, że my mamy rację, a oni mają ideologię, kiedy oni swoją ideologię sprzedają w dużo, dużo atrakcyjniejszym opakowaniu.
  doceń 2
Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zobacz także

Zapisane na później

Pobieranie listy