Nowy numer 48/2020 Archiwum
 • gut
  29.10.2012 15:06
  Może w niedalekiej przyszłości taki styl świętowania tego święta będzie tak oczywisty dla wszystkich jak choinka na Boże Narodzenie.:)
  doceń 0
 • baranek
  29.10.2012 15:25
  A ja mam taką propozycję:
  W naszym kraju przybieranie grobów w te święta jest koszmarną rozrzutnością, zanieczyszczaniem środowiska (plastikowe kwiaty, niebotyczna ilość zniczy)i popisywaniem się przed innymi.
  Umarłym to naprawdę niepotrzebne!
  Nie lepiej postawić JEDNĄ symboliczną świecę, a resztę pieniędzy przeznaczyć na DOBRY UCZYNEK ofiarowany w intencji zmarłego: np.ufundowanie ubogiemu dziecku obiadów na cały miesiąc na stołówce szkolnej.
  Myślę, że taki dobry uczynek ofiarowany na intencję zmarłego przyniesie mu więcej pożytku, niż tona plastikowych śmieci.
  O ufundowaniu Mszy św. za te pieniądze nie wspomnę, bo ktoś powie, że chcę nabijać kabzę Księżom.
  doceń 0
Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zobacz także

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy