Nowy numer 44/2020 Archiwum
 • apendula_niewdziosek
  22.07.2014 19:47
  apendula_niewdziosek
  Nie znają tam słupków chowanych na pilota?
  doceń 1
 • Nicka
  23.07.2014 09:16
  Dzień w dzień widzę wariatów na motorach i w autach, którzy jeżdżą minimum 90 km/h tam, gdzie dozwolone jest 30 km/h. A drogę przez progi zwalniające skracają sobie, jadąc po chodniku. Dwa razy o mało nie zostałam potrącona, wychodząc z własnego ogrodu na chodnik. Inny kierowca wychylił się z szoferki: "ma pani szczęście, że żyje".
  To teraz sobie Redakcja przypomniała, bo molo w Sopocie???
  doceń 0
 • rk
  24.07.2014 15:38
  Nie rozumiem tego oporu przeciwko mechanizmom zabezpieczającym wjazd na deptak np słupkom chowanym za pomocą systemu hydraulicznego. Tyle, że nie można podczas wyboru kierować się wyłącznie ceną. W takich miejscach musi byc zamontowany sprzęt sprawdzony już w różnych warunkach pogodowych i trzeba zapewnić mu konserwację dla uzyskania 100% niezawodności. Przy sprawnej organizacji nie powinno być problemów z operowaniem systemem w razie nagłej potrzeby. W ostatnia sobote mielismy do czynienia z tragicznym w skutkach przypadkiem, ale przejazdy Monciakiem "dla jaj" lub w wyniku głupiego zakładu już się zdarzały wcześniej.
  doceń 0
Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zobacz także

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy