Nowy numer 32/2018 Archiwum
 • Gość2
  05.06.2017 14:46
  To są totalitaryści i hipokryci, bardzo niebezpieczni, państwo powinno przyjrzeć się ich totalitarnym zapędom i prześladowaniu katolicyzmu w każdym wymiarze. Jakim prawem blokują katolickie konferencje? Niech nie chodzą. My się musimy godzić na ich marsze czarne oraz parady lgbt, więc oczekujemy TOLERANCJI. Takie trudne, to do podstawówki, feministki i neomarksiści! Aha, a posłanki Nowoczesnej chcą likwidacji klauzuli sumienia... to jest bolszewia w nowoczesnych szatkach. Nie przepadam za projektem rozważającym możliwość karania kobiet za aborcję w wykonaniu ORDO IURIS, ale w innych dziedzinach niech sobie działają, a katolicy powinni bojkotować całkowicie Partię Razem i Inicjatywy Feministyczne, które z prawdziwą pomocą wszystkim poszkodowanym i potrzebującym kobietom nie mają nic wspólnego.
  doceń 18
 • BTM
  05.06.2017 16:42
  Protestować nawet w najgłupszej sprawie można, wolność nie rozróżnia mądrości i głupoty, karygodne byłoby zablokowanie tej konferencji, bo ciekawe na podstawie jakiego aktu prawnego?. Jestem spokojny, bo nie posądzam prezydenta Gdyni o głupotę mówiąc wprost.
  doceń 10
 • Gość
  05.06.2017 17:22
  To samo można o was powiedzieć, też wam się nie podoba, że chcą was blokować, a sami blokujecie tych, którzy się wam nie podobają.
  doceń 11
  • Gość
   06.06.2017 08:01
   A może jakiś przykład adekwatny do tego opisanego w artykule?
   doceń 5
 • DamienG
  03.08.2017 02:29
  Katolicyzm i biznes maja historycznie w Polsce (po 1989) najwiecej wspolnego kiedy mowa jest o podatkowych odpustach i kapitalistcznej rystyce. Zasieg tej debaty tak czy inaczej, logicznie, jest zaden wiec powod zeby siedziec i rozmawiac nie ma nic wspolnego z ideologia badz aplikowalna teoria a wiecej z puszczaniem wiatrow w krzeslo przez obie strony...
  doceń 0

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zobacz także

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma