• facebook
 • Newsletter
 • rss
 • Stan abp. Gocłowskiego jest bardzo ciężki

  jah

  dodane 22.04.2016 10:29

  - Odwiedzając księdza arcybiskupa Tadeusza w szpitalu, zapewniłem go o bliskości i wsparciu nas wszystkich. Niestety, jego stan jest bardzo ciężki - mówi abp Sławoj Leszek Głódź, metropolita gdański.

  W czwartek rano 84-letni abp senior Tadeusz Gocłowski trafił do Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku. Jak nieoficjalnie dowiedział się "Gość Niedzielny", przyczyną pogorszenia stanu zdrowia był udar mózgu.

  - Byłem dzisiaj w szpitalu klinicznym u ks. arcybiskupa seniora. Niestety, jego stan jest bardzo ciężki. Polecajmy osobę ks. abp. Tadeusza Panu Bogu - podkreśla metropolita gdański.

  Abp Głódź wydał także oficjalny komunikat. Czytamy w nim: "W tym roku przeżywamy 60. rocznicę święceń kapłańskich i 33. rocznicę święceń biskupich księdza arcybiskupa seniora Tadeusza Gocłowskiego. W związku z pogarszającym się stanem zdrowia księdza arcybiskupa zwracam się do Was wszystkich - drodzy kapłani i wierni - z prośbą o szczególną modlitwę w intencji wieloletniego pasterza archidiecezji gdańskiej, aby dobry i miłosierny Pan był jego umocnieniem i uzdrowieniem.

  Bardzo proszę, aby w tych dniach nasza modlitwa za niego nie ustawała. Prośmy Matkę Bożą Nieustającej Pomocy, aby wyprosiła mu u swojego Syna łaskę nadziei i siły, bowiem stan jego zdrowia jest bardzo ciężki".

  «« | « | 1 | » | »»
  oceń artykuł

  Zobacz także

  • Mamrotek
   23.04.2016 22:40
   Nie rozumiem dlaczego pełnomocnik pana Boga na ziemi nagle potrzebuje ludzkiej i świeckiej interwencji?
   Przecież oni cały czas głoszą ze "bóg tak chciał", albo "... aż do naturalnej śmierci" – bo taka wola przecież Jego skoro wola go do Domu Ojca.
   Szpital jest tu ingerencją w tą że wole boską.
   Niech sie teraz zbierają w kościołach i modlą gorliwie o rychłe odejście z tego łez padołu.
   Tymczasem jak na razie modlitwy o przywrócenie zdrowia do ich bóstwa nie skutkują ale pozostają przy nadziei...
   Jako że ona matką głupich w ogóle, a ogłupionych religią w szczególności.
   Przecież - skoro tak wierzą - to mogą mu położyć na łóżku szpitalnym obrazek Wielkiego Herosa Cnót Wszelakich cudotwórcy JaPa2 albo ten
   cudowny wafelek z krwawiącym mięśniem sercowych w agonii co sie ostatnio w
   Legnicy objawił. I czekać na cót.
   Reasumując. To jest nie po katolicku, skoro go wzywa „ojciec niebieski” czy tam cala Trójca to powinien z "radością" do niego lecieć a nie zajmować miejsce w szpitalu, miejsce którego żaden z czarnych szamanów-darmozjadów podatkami przez cala zycie nie opłacał.
   Tak ze katolicy, powinniście śmierć, jak wam wciskają ciemnotę czarni szamani,
   przyjmować z radością, leczenie sie jest „sprzeniewierzeniem sie" naukom
   zbrodniczego względem Narodu Polski Kościoła rzymsko katolickiego.
   O sakralna obłudo! O eklezjalna hipokryzjo!

  Komentowanie dostępne jest tylko dla .

  Reklama

  Zapisane na później

  Pobieranie listy

  Reklama

  przewiń w dół