Nowy numer 37/2021 Archiwum

Wyleczyć rany wyniesione z domu

Ruch Światło-Życie organizuje kolejną odsłonę rekolekcji dla małżeństw.

- Przygotowując rekolekcje, czuliśmy, że głoszenie Dobrej Nowiny dla małżeństw nie może być oderwane od rzeczywistości i od problemów, które przeżywają każdego dnia - mówią Agata i Jarosław Niewińscy z Diakonii Ewangelizacji Domowego Kościoła. - Często źródłem tych trudności są zranienia z domu rodzinnego. Nieuświadomione, burzą wszelkie próby budowania właściwych relacji w małżeństwie i rodzinie. Odkrycie tej prawdy powinno być początkiem do uzdrawiania ducha i emocji - dwóch odrębnych sfer człowieka.

Rekolekcje rozpoczną się już w najbliższy piątek 31 sierpnia w Nadolu nad Jeziorem Żarnowieckim. Organizatorem jest wspólnota Domowego Kościoła Ruchu Światło-Życie. Rekolekcje te odbywają się na Pomorzu od 3 lat w długi majowy weekend, ale - ze względu na duże zainteresowanie - zdecydowano się na powtórzenie ich pod koniec tegorocznych wakacji. Tematem tych dni skupienia są zranienia z domu rodzinnego i jak sobie z nimi radzić. Opiekunem duchowym będzie ks. Mirosław Zając, moderator oazy w archidiecezji lwowskiej. Będzie można też skorzystać z porad psychologa. Na rekolekcje mogą zgłosić się małżeństwa - nie tylko zrzeszone w Ruchu Światło-Życie.

 

« 1 »

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama