Nowy numer 38/2021 Archiwum

Ostatni „pasażer” w tym roku

NAUTICA, statek pasażerski pływający pod banderą Wysp Marshalla, to ostatni przed zimą wycieczkowiec, który zawinął do gdyńskiego portu.

24 września mierzący 181 m długości olbrzym już po raz czwarty w tym roku zagościł w mieście z morza i marzeń. Po godzinie 16 wypłynął w dalszą drogę do Kopenhagi. Gdynię odwiedził w ramach piętnastodniowego rejsu po miastach nadbałtyckich, w który wypłynął 16 września ze Sztokholmu.

W mijającym sezonie na wycieczkowce, który trwa od kwietnia do września, do Gdyni zawinęło 20 dużych statków pasażerskich. Niektóre z nich cumowały tu więcej niż jeden raz. W sumie aż 72 razy odwiedzały gdyński port.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama