Nowy numer 37/2021 Archiwum

Jak uczyć podejmowania decyzji

Prężnie działający na polu edukacji zakon jezuitów zaprasza rodziców, nauczycieli i wychowawców na bezpłatną konferencję o wychowaniu, która odbędzie się w Gdyni już w najbliższą sobotę 6 września, w godzinach 10-14.

Organizatorami spotkania są Centrum Kształcenia Liderów i Wychowawców im. Pedro Arrupe oraz działająca od siedmiu lat Fundacja Magis, wspierająca inicjatywy edukacyjne. Okazją do zorganizowania konferencji są obchody jubileuszu 75 lat obecności jezuitów na Wzgórzu św. Stanisława Kostki w Gdyni. Spotkanie poprowadzą ojciec Jarosław Kuffel SJ, Hanna Hetmańska, filolog i koordynator wychowawców w Ogólnokształcącym Liceum Jezuitów w Gdyni oraz ojciec Wojciech Żmudziński SJ, biblista i pedagog z doświadczeniem pracy z osobami uzależnionymi.

Uczestnicy konferencji dowiedzą się m.in. jak wspierać ucznia w podejmowaniu ważnych decyzji oraz dlaczego jezuici zajęli się edukacją. Zostaną także omówione decyzje i wybory w wychowaniu.

Konferencja odbędzie się w auli Gimnazjum i Liceum Jezuitów w Gdyni, przy ul. Tatrzańskiej 35.

Zapisy na stronie internetowej: http://www.arrupe.org/i/formularz/

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama