GN 19/2022 Archiwum

Cała prawda o magii

‒ Zagrożeń duchowych przybywa. Pod przykrywką wątpliwej naukowości prowadzi się praktyki okultystyczne. Często spotykaliśmy się z zarzutem: czemu Kościół przed tym nie przestrzega? ‒ mówi ks. Grzegorz Daroszewski, dyrektor Gdańskiego Centrum Informacji o Sektach.

Odpowiedzią na krytykę jest m.in. Sympozjum „Magia ‒ cała prawda”, które odbędzie się 27 października, w kościele pw. św. Michała Archanioła w Sopocie. Wydarzenie rozpocznie się od Mszy św. o godzinie 8.00. Prelegenci będą mówić o współczesnych zniewoleniach duchowych: tarocie, wschodnich źródłach magii, bioenergoterapii, wróżkach, homeopatii. Ks. profesor Aleksander Posacki, światowej sławy demonolog opowie o okultyzmie we współczesnej kulturze masowej.

‒ Konferencje dotyczące zagrożeń duchowych w Archidiecezji Gdańskiej stały się cykliczne. Jako wierzący nie możemy być ignorantami w sprawach wiary i musimy przeciwstawiać się wszelkim formom pseudonaukowości w praktykach okultystycznych ‒ przekonuje ks. Grzegorz Daroszewski.

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama