Nowy numer 38/2021 Archiwum

Trójmiasto w okresie Wszystkich Świętych

Specjalna organizacja ruchu w rejonach cmentarzy, zmienione trasy i inna częstotliwość funkcjonowania komunikacji miejskiej – to wszystko czeka mieszkańców Gdańska w czwartek 1 listopada. W Gdyni będą tego dnia obowiązywały sobotnie rozkłady jazdy.

Relacja od strony dzielnicy Śródmieście –

Ruch ogólny na ul. Armii Krajowej w kierunku cmentarza odbywać się będzie jezdniami pod węzłem „Sikorskiego” i jezdnią górną . Prawo wjazdu na ul. Łostowicka będą posiadały jedynie autobusy komunikacji miejskiej.

Na węźle ul. Łostowickiej, na kierunku od ul. Witosa do cmentarza, na prawym pasie ruchu wyznaczony zostanie bus pas, a na kierunku do ul. Havla bus pas wyznaczony będzie na lewym pasie ruchu. Na ul. Armii Krajowej na kierunku do ul. Jabłoniowej, powyżej ul. Łostowickiej – na pasie rozdziału wyznaczony zostanie parking , natomiast na kierunku od ul. Jabłoniowej do Centrum (od wiaduktu ul. Cedrowej) wyznaczony zostanie parking na lewym pasie ruchu. Na tym kierunku ruchu (druga jezdnia) ul. Armii Krajowej będzie funkcjonował ruch kołowy na prawym pasie jezdni, z ograniczeniami prędkości. Dodatkowy parking dla odwiedzających cmentarz z tego kierunku urządzony zostanie na ul. Armii Krajowej za skrzyżowaniem z ul. Łostowicką . Tymczasowy przejazd przez pas rozdziału ul. Armii Krajowej przeznaczony będzie dla potrzeb ZTM, jako przystanek wyrównawczy.

Na ul. Cedrowej, na odcinku od ul. Warszawskiej do nieczynnego, szerokiego zjazdu, wprowadzony zostanie ruch jednokierunkowy w relacji do ul. Kartuskiej , a na lewym pasie jezdni za wiaduktem zostanie wyznaczony parking dla samochodów . Organizacja ruchu na ul. Cedrowej obowiązywać będzie w dniach od 1.11.2012r. do 4.11.2012 r.

Gdynia:
- na ul. Witomińskiej w dniach 30.10 – 01.11 wprowadzony zostanie ruch jednokierunkowy /na odcinku od bramy głównej cmentarza do ul. Rolniczej/

- likwidacja parkingu pod główną bramą cmentarza – usytuowanie tam pętli autobusowej i postoju Taxi,

- dodatkowe miejsca postojowe na jednokierunkowym odcinku ul. Witomińskiej z prawej strony,
- zakaz postoju po obu stronach ul. Spokojnej

Sopot:
- w dniach od 31.10 w rejonie cmentarza na ul. Malczewskiego zostanie zmieniona organizacja ruchu

- ul. Malczewskiego – obowiązywać będzie ruch jednokierunkowy (od Al. Niepodległości w kierunku ul. Cieszyńskiego)

- ul. Księżycowa - jednokierunkowa od ul. Malczewskiego do ul. 23 Marca

- ul. Okrężna – jednokierunkowa (ruch w stronę 23-go Marca)

- dodatkowe miejsca do parkowania wzdłuż ul. Okrężnej, Chodowieckiego, Księżycowej oraz Malczewskiego  (na dolnym odcinku, po lewej stronie).

« 1 2 3 4 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama