Nowy numer 4/2021 Archiwum

Pożar w centrum Sopotu

‒ Jestem pewien, że to nie było podpalenie. Wydarzyła się tragedia. Na razie ciężko powiedzieć na sto procent, jaka była jej przyczyna. Czekamy na prokuratora i biegłego sądowego ‒ mówi Krzysztof Kwiatek, manager klubu.

W sopockim klubie Unique 2 listopada ok. godz. 15 wybuchł pożar. Ogień rozprzestrzenił się z piwnicy i przeniósł częściowo na parter lokalu. Na miejscu pracowało pięć zastępów straży pożarnej. Nie ma osób poszkodowanych.

‒ Powodem pożaru mogła być usterka instalacji gazowej ‒ uważa manager "Unique". ‒ Dobrze, że nikomu się nic nie stało. Niestety, piwnica jest całkiem spalona ‒ mówił ok. godz. 18 Krzysztof Kwiatek.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama