Nowy numer 24/2018 Archiwum

Archidiecezjalna pielgrzymka dzieci przejdź do galerii

Spotkanie zorganizowane przez Eucharystyczny Ruch Młodych odbyło się w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Gdańsku. Okazją był rozpoczynający się Rok Wiary.

Eucharystii inaugurującej pielgrzymkowe spotkanie przewodniczył archidiecezjalny duszpasterz dzieci ks. Rafał Ziemann. Kapłan podczas Mszy św. wyjaśnił dzieciom, na czym polega sens słów Jezusa z Ewangelii św. Łukasza: „Pozyskujcie sobie przyjaciół niegodziwą mamoną, aby gdy wszystko się skończy, przyjęto was do wiecznych przybytków. Kto w drobnej rzeczy jest wierny, ten i w wielkiej będzie wierny; a kto w drobnej rzeczy jest nieuczciwy, ten i w wielkiej nieuczciwy będzie.”

- Pamiętajcie, że mamona, czyli bogactwo nigdy nie powinno nikomu przysłaniać świata, innych ludzi, ani samego Pana Boga - mówił ks. Rafał Ziemann.

Dzięki grupie ERM spotkanie przepełnione było muzyką i radosnym śpiewem. Po Mszy dzieci uczestniczyły w zabawach zorganizowanych na świeżym powietrzu.

Po obiedzie przyszedł czas na adoracje Najświętszego Sakramentu, a na zakończenie każdy uczestnik spotkania otrzymał pamiątkę i świadectwo uczestnictwa w pielgrzymce.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma