Nowy numer 40/2022 Archiwum

Przedsiębiorcza Gdynia

Global Entrepreneurship Week, czyli Światowy Tydzień Przedsiębiorczości to inicjatywa promująca przedsiębiorczość, w którą zaangażowanych jest ponad 100 państw z całego świata. Pomysłodawcami wydarzenia są: prezes amerykańskiej Fundacji Kauffmana – Carl Schramm, były premier Wielkiej Brytanii Gordon Brown i brytyjska rządowo-biznesowa organizacja Make Your Mark.

W Polsce jest to już piąta edycja tego wydarzenia. W jej ramach odbywają się konferencje, szkolenia i warsztaty poświęcone prowadzeniu własnej działalności gospodarczej. Do uczestnictwa organizatorzy zapraszają szczególnie ludzi młodych oraz wszystkich, którzy chcą rozwinąć swoje biznesowe pomysły. W dniach 12-18 listopada w Gdyńskim Centrum Przedsiębiorczości, Urzędzie Miasta Gdyni, Powiatowym Urzędzie Pracy w Gdyni, Fundacji Gospodarczej w Gdyni, Gdańskim Inkubatorze Przedsiębiorczości STARTER oraz kilku punktach na całym Pomorzu wszyscy zainteresowani tematem będą mogli poszerzyć swoją wiedzę. W programie m.in. „Księgowość w małej firmie – szkolenie”, „Negocjacje w biznesie”, „Jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej”.

Szczegółowy harmonogram wydarzeń na Pomorzu na stronie: http://www.tydzienprzedsiebiorczosci.pomorskie.pl/

Formularze zgłoszeniowe na bezpłatne szkolenia w Gdyni na stronie internetowej: http://www.gdyniaprzedsiebiorcza.pl

Na warsztaty obowiązują zapisy ze względu na ograniczoną liczbę miejsc! Zgłoszenia należy składać e-mailowo najpóźniej do godziny 12.00 dnia poprzedzającego dany warsztat na adres: fungos@fungo.com.pl z dopiskiem „Tydzień Otwarty w Fundacji Gospodarczej" bądź telefonicznie pod nr telefonów: (58) 662 42 39, (58) 662 42 43, (58) 662 42 44. Przyjmowane będą tylko zgłoszenia zawierające: imię, nazwisko oraz dane kontaktowe (telefon, e-mail).

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama