Nowy numer 3/2021 Archiwum

Walka o kobiecość

Psychoonkologia to całkiem młoda dziedzina medycyny, nastawiona w dużej mierze na poprawę jakości życia osób z chorobą nowotworową i ich rodzin. Jednym z głównych zadań psychoonkologii jest łagodzenie psychologicznych następstw choroby.

Kilka tygodni temu Fundacja Gdyński Most Nadziei, rozumiejąc siłę psychoonkologii, zorganizowała dla kobiet po chorobie nowotworowej warsztaty rozwojowe nastawione na odzyskanie kobiecości i poprawę ich kondycji psychicznej. Dodatkowo w ramach projektu Akademii Walki z Rakiem każda osoba chora oraz jej bliscy mogą w Gdyni oraz w Gdańsku nieodpłatnie korzystać ze wsparcia psychologicznego, duchowego, medycznego i informacyjnego.

W najbliższą sobotę 17 listopada o godz. 11.00 odbędzie się szóste spotkanie z cyklu „Jak zdarza się szczęście?” organizowane przez Fundację Gdyński Most Nadziei. Gośćmi spotkań są wybitne osoby ze świata kultury i mediów, które opowiadają o swoim doświadczeniu w przezwyciężaniu choroby nowotworowej. Rozmowy dodają wiary i mobilizują uczestników do dalszej walki z rakiem.

Gościem najbliższego spotkania w Kawiarni MINGA przy Bulwarze Nadmorskim Plaża Główna będzie wybitny aktor Jerzy Stuhr, który do niedawna sam zmagał się z chorobą nowotworową. Wstęp wolny!

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama