Nowy numer 29/2021 Archiwum

Mama, tata i ja przejdź do galerii

‒ Niezależnie od tego jak układa się w waszych rodzinach, pamiętajcie o jednym: zawsze możecie prosić Boga o pomoc ‒ powiedział w czasie konferencji Wojciech Kotas.

W Sanktuarium Matki Bożej Brzemiennej, 2 grudnia, odbyło się pierwsze adwentowe spotkanie rekolekcyjne dla par oczekujących potomstwa i rodzin z małymi dziećmi.

Konferencję poprowadziło małżeństwo z długoletnim stażem ‒ Anna i Wojciech Kotas. Mówili o wzajemnym wspieraniu się w drodze do zbawienia, radzeniu sobie z problemami codziennego dnia. Podpowiadali przyszłym rodzicom w jaki sposób mogą przygotować się na przyjście potomka. Odpowiedzieli także na pytanie jak powinien wyglądać idealny dom.

‒ Musi mieć mocny fundament, którym jest wiara w to, że Bóg zawsze nam pomoże ‒ nawet w najtrudniejszych sytuacjach. Sprawmy, żeby w naszym domu wszyscy czuli się swobodnie i bezpiecznie. Niech jego drzwi będą otwarte dla przyjaciół ‒ mówiła Anna Kotas.    

Kolejne spotkania odbędą się 9 i 16 grudnia. Będą poświęcone metodom wychowawczym oraz sposobom rozwiązywania konfliktów w rodzinach.

Organizatorami rekolekcji są: Centrum Apostolstwa Rodziny Chrześcijańskiej w Gdańsku Matemblewie oraz Wspólnota „Czas dla Rodzin”.

‒ Chcemy dzielić się naszymi doświadczeniami miłości małżeńskiej i rodzicielskiej. Opowiadamy o tym jak można całą rodziną zbliżać się do Pana Boga ‒ wyjaśnia Anna Kotas, członkini wspólnoty.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama